Apie audinius

AUDINIAI

Daugiausiai Milksense drabužiams naudojame viskozės trikotažą su keliais procentais elastano, bei medvilnės trikotažą. Šios medžiagos yra tiesiog idealios žindymo drabužiams, nes lengvai patempus ar patraukus galima rasti žindymo priėjimą. Audiniai su elastanu neišsitampo, gražiai krenta, lengvai prisitaiko prie nėštumo ir žindymo laiko...

AUDINIAI

Daugiausiai Milksense drabužiams naudojame viskozės trikotažą su keliais procentais elastano, bei medvilnės trikotažą. Šios medžiagos yra tiesiog idealios žindymo drabužiams, nes lengvai patempus ar patraukus galima rasti žindymo priėjimą. Audiniai su elastanu neišsitampo, gražiai krenta, lengvai prisitaiko prie nėštumo ir žindymo laikotarpiu greitai besikeičiančių moters kūno formų. Sukūrėme modelių, kuriuos siuvami ir iš vilnos,  šilko, lino audinių.

VISKOZĖS PRIEŽIŪRA

Viskozė nemėgsta karščio. Skalbkite 30–40 laipsnių temperatūroje. Skalbykle – ne rankomis. Galima džiovinti automatinėje mašinoje arba išgręžtą gerai išpurčius ir pakabinus ant drabužių pakabos/padėjus ištiestą. Lyginkite drėgną iš blogosios pusės. Iš gerosios pusės idealu lyginti su vertikalaus garo lygintuvu. Viskozė išsilygina kabėdama. Todėl geriau palikti kabėti, nei sulankstyti drabužį.

Daugiau