Suknelės

  • Žemės spalvų gerbėjoms. Jauki, patogi garstyčių spalvos suknelė. Labai diskretiškas šoninis žindymo priėjimas. galima nešioti visą nėštumą iki pat gimdymo. 

  • Pilka suknelė ne pilkai asmenybei. Elegantiška, sportiška ir svarbiausia − su kišenėmis!  100 proc. linas. Žindymo priėjimas − paslėptas užtrauktukas leis pamaitinti vaikelį nenusirengus suknelės per galvą.

  • Aksomas žiemos šventėms. Puošni varpelio formos suknelė su aukštu akominiu golfo kaklu ir aksominiu kaspinu. Tinka visoms. taip pat besilaukiančioms iki 7-8 mėn. Pritaikyta žindymui. Vertikalus maitinimo priėjimas slepiasi po kaspinu:) Galima nešioti su dirželiu. 

  • Sportiškoji. Šiltos geltonos spalvos tinka Patogi kasdienai ir pritaikyta maitinimui. Pasiūta iš plonos (220gr) ir labai švelnios organinės medvilnės. N.B. Šiuo metu turime sukneles variantą trumpesnėmis rankovėmis nei nuotraukose. 3/4 geltonos rankovės baigiasi 4 cm. juodos juostelės apsiuvimu, o ne siaurais juodais rankogaliais. 

  • Elegantiška ir kartu sportiška suknelė. Priekyje − viskozės šilkas, nugaroje − trikotažas. Dviejų skirtingų juodos medžiagos faktūrų derinys tikrai bylos apie šeimininkės rafinuotą skonį. Paslėptas užtrauktukas leis patogiai (o svarbiausia − nenusirengus suknelės per galvą) pamaitinti vaikelį. Gražiai atrodo nešiojama susijuosus dirželiu. 

  • Efektinga. Įvairiapusei asmenybei. Priekyje minimalistiška ir kukli. Nugaroje drąsi ir nekasdieniška. Todėl tiks ir šventine proga. Su kišenėmis ir labai gudriai pasleptu žindymo priėjimu. 

  • Imantresnė. Juoda ir visada prie visko tinkanti. Jauki ir patogi. Labai diskretiškas šoninis žindymo priėjimas. Taip pat tinkama nešioti visą nėštumą iki pat gimdymo. 

  • Į operą! Elegantiška ir kartu sportiška suknelė su charakteriu. Priekyje − viskozės šilkas, nugaroje − trikotažas. Dviejų skirtingų juodos medžiagos faktūrų derinys tikrai bylos apie šeimininkės rafinuotą skonį. Paslėptas užtrauktukas leis patogiai (o svarbiausia − nenusirengus suknelės per galvą) pamaitinti vaikelį. Gražiai atrodo nešiojama susijuosus...

  • Įmantri. Dvisluoksnė asimetriško kirpimo suknelė. Efektingas mėlynas atspalvis tiks iškilmingoms progoms, bet puikiai tarnaus ir kaip kasdienė vasariška suknelė. Sumaniai slepia figūros kontūrus. Atrodo minkštai ir žaismingai. Pritaikyta žindyti. Labai patogus šoninis priėjimas užtikrina visišką diskretiškumą.

Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių